фотошпалери Луцьк

 

Як вибрати фотошпалери для вашого інтер'єру в Луцьку

Для реалізації оригінальних задумів, зміни візуального сприйняття простору, відтворення стильного дизайну найкращим варіантом буде купити 3д фотошпалери в Україні з доставкою в Луцьк та інші міста країни. Головне в цьому питанні - підібрати сюжет для створення цілісної композиції.

Тематичні зображення в вітальні, спальні, кухні

Вибір сюжету залежить від призначення приміщення, загального стилю, особливостей дизайну і атмосфери, яку бажають передати власники. Так, для спальні важлива атмосфера затишку, тиші і спокою, це місце має створювати сприятливі умови для відпочинку і сну. У такому інтер'єрі відмінно виглядають фотошпалери геометрія, Природні і рослинні мотиви. Найбільш часто в Луцьку використовуються тюльпани, орхідеї, квітучі сакура і яблуня.

 • Красиві і образи, що запам'ятовуються особливо актуальні і для оформлення їдалень, кухонь. Найбільш популярні:
 • квіти;
 • цегляна кладка, прикрашена рослинністю;
 • фрукти;

будь-яка їжа і кухонне начиння, особливо посуд.

Мета таких зображень не тільки прикрасити приміщення, але і оптимально його організувати, провести зонування, надати свій стиль і характер.

Для оформлення кабінету можна купити фотошпалери карта світу в кольоровому і монохромному виконанні.

Якщо говорити про залі, то в цій кімнаті діють дещо інші правила. Тут важливо створити яскравий художній акцент, що привертає погляди і захоплюючий увагу. Найбільш популярні рослинні, архітектурні, зооморфні мотиви. Серед перших часто використовується бруклінський міст фотошпалери, Інші відомі пам'ятники архітектури. Вони можуть бути традиційного виконання, а також надруковані в техніці 3д що дає додаткову глибину і робить площину стіни тривимірної.

Такий же прийом миє бути використаний для оформлення вітальні. У цьому приміщенні, особливо, якщо воно витягнуте, відмінно виглядатимуть фотошпалери 3д розширюють простір. Серед сюжетів часто використовуються міста, лісові галявини, хвилясті вгору сходи. Цікавим дизайнерським і художнім ходом стане використання абстрактних композицій. Такі сміливі постери вибирають креативні, сучасні люди, які хочуть і навколишній їхній простір зробити таким же. Для цієї кімнати в Луцьку також допустимо купити фотошпалери нічне місто , Вид з балкона або вікна.

Що вибрати для дитячої

Особливо ретельно необхідно підбирати оформлення простору, в якому будуть жити і розвиватися діти. Їх не до кінця сформована психіка і досить хитке психоемоційний стан вимагають своєрідного розуміння і підходу.

У категорію дитячі фотошпалери для хлопчиків відносяться сюжети:

 • герої коміксів, мультфільмів;
 • космос;

техніка, особливо автомобілі, мотоцикли, літаки.

Для дівчинки можна вибрати улюблені персонажів казок, принцес, фей, квіти, казкові галявини з вигаданими героями.

А що потрібно знати про вартість

Ціна фотошпалери залежить від багатьох факторів, і обраний сюжет далеко не завжди відіграє основну роль в цьому питанні. Вартість в Луцьку формується в залежності від:

 • необхідного розміру;
 • паперу в якості основи;
 • обраної текстури;
 • використовуваних для друку чорнила.
 • Не варто думати, що чорні фотошпалери на всю стіну, виконані в форматі 3д, будуть коштувати дешевше, ніж невелика яскрава композиція.

Для покупки красивих і оригінальних полотен і швидкого оформлення замовлення зверніться в інтернет-магазин E-oboi. Ми працюємо по всій Україні, в тому числі оформляємо доставку і до Луцька, пропонуючи високоякісний друк. При цьому на 3д фотошпалери ціна залишається завжди прийнятною.