фотошпалери Рівне

 

Кращі фотошпалери від E-oboi з доставкою в Рівне

Все частіше при оформленні інтер'єру виникає бажання купити фотошпалери в інтернет-магазині E-oboi з доставкою в Рівне. У каталозі представлено понад 150 000  000 зображень на різні сюжети. Кожне з них може бути змінено відповідно до вимог замовників і надруковано на першокласному полотні необхідного розміру. Для нанесення малюнка ми використовуємо латексні чорнило НР, що відповідають найвищим міжнародним стандартам якості і безпеки UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD. А завдяки високій якості друку і сучасному обладнанню наші унікальні фотошпалери тривалий час будуть радувати вас своєю насиченістю і красою.

Як зробити замовлення?

щоб три д шпалери купити з доставкою в Рівне, необхідно виконати ряд простих дій:

 • вибрати вподобану ілюстрацію з каталогу або завантажити власну картинку;
 • ознайомитися з представленими зразками текстур;
 • отримати професійну консультацію з питань зображення і розміру, їх відповідності інтер'єру і загальному стилю;
 • затвердити створений дизайнерами макет;
 • почекати 2 дні, необхідні для друку полотна;
 • дочекатися доставки.

Замовте дитячі 3д шпалери або інші їх види з доставкою в Рівне, щоб до невпізнанності змінити свій інтер'єр.

Як вибрати зображення

Визначитися з тим, яка саме картинка буде прикрашати площину стіни або стелі, - одна з першочергових задач. Для цього необхідно враховувати індивідуальні переваги, загальний стиль приміщення, його пряме призначення. Можна для початку розглянути фотошпалери 3д квіти фото вже готових проектів, щоб точно уявити, як обраний макет буде виглядати в інтер'єрі. Також популярними сюжетами є:

 

 1. фотошпалери трансформери. Ці персонажі фільмів і мультфільмів стали справжніми кумирами великої кількості дітей, підлітків і навіть дорослих людей. Тому зовсім не дивно, що багато хто вибирає такий сюжет для прикраси власних будинків і квартир.
 2. Фотошпалери місто нічний - ще один популярний напрям. При цьому на полотні може бути як впізнаваний населений пункт, так і зовсім невідомий.
 3. 3д шпалери кульбаби - популярна тема для кухні, коридору. Це неймовірно легкий і повітряний квітка, дарує спокій, нагадує на весняному відновленні і відродження. Такі інтер'єри завжди дуже красиві і заспокійливі.
 4. фотошпалери цегла - відмінне рішення для стилю лофт. Вони можуть передавати чисту цегляну кладку або доповнену декоративними елементами, флористичними мотивами.

Ціни на фотошпалери в Рівному залежать від декількох факторів:

 • обраної текстури полотна;
 • розмірів полотна.

Щоб не помилитися з покупкою, скористайтеся професійними послугами наших менеджерів і дизайнерів.

Чому з E-oboi співпрацювати вигідно

Ми виготовляємо на замовлення фотошпалери по вашим вимогам в суворій відповідності з вказаними параметрами. Фотошпалери 3д купити в Україні в нашій компанії вигідно по ряду причин:

 • розробка ескізу за заявленими клієнтом параметрам;
 • індивідуальне виготовлення полотен для кожного клієнта;
 • безкоштовні зразки і зображення з нашого каталогу;
 • візуалізація фотошпалер в інтер'єрі замовника.

Це дозволить уявити, як буде виглядати вибране зображення саме у вашій квартирі або будинку, чи підходить воно до загального стилю приміщення. Оформити замовлення з доставкою в Рівне можна в нашому інтернет-магазині. Зробіть свій інтер'єр унікальним, оригінальним, повністю відповідним до своїх вимог і смакам.