Фотошпалери Вінниця

фотообои винница купить на стену

Де зробити фотошпалери на замовлення в Вінниці

Якими засобами можна облагородити домашній інтер'єр? Навіть в самий скромний бюджет жителя Вінниці ідеально вписуються оригінальні фотошпалери на замовлення , які можна придбати в нашому інтернет-магазині. Вони дозволять обійтися без громіздких декоративних конструкцій, репродукцій і картин. Адже вони самі по собі можуть сміливо вважатися твором сучасного мистецтва!

Перш ніж купити фотошпалери 3Д , рекомендуємо зробити всі необхідні виміри, а також отримати професійну консультацію нашого фахівця. Він підкаже, як правильно підібрати основу щоб обраний Вами малюнок виглядав яскраво і реалістично, а також допоможе з необхідним розрахунками параметрів фотополотна .

Фотообои под заказ на стену винница

Доводи «за»: чому варто купити 3Д шпалери в Вінниці

На паперових шпалерах малюнок виглядає плоско й невиразно. Стандартні вироби з фотодруком не дають повноти масштабу. Картинка може бути досить привабливою, але на жаль, вона не об'ємна.

На відміну від цього фотошпалери ціна яких залишається цілком доступною, моментально переносять нас в іншу реальність. Разом з таким настінним покриттям можна милуватися вогнями нічного міста, не виходячи на вулицю, відчувати на обличчі свіжий подих морського бризу або подорожувати разом з дикими тваринами по джунглях. Куди переміщують Вас фотошпалери 3Д - вирішувати тільки Вам! Відмітна особливість наших виробів полягає в об'ємності. Тривимірне зображення виглядає набагато реальніше стандартного плоского. Найдрібніші світлові переходи, вміла комбінація світла і тіней робить картинку живої і неймовірно привабливою.

Наш інтернет - магазин фотошпалер 

Пропонує придбати жителям Вінниці та області високоякісну продукцію, зроблену в кращих традиціях фотодруку. Наші вироби мають ряд унікальних переваг:

  •              Безпека для здоров'я. У роботі використовуються лише перевірені, гіпоалергенні, екологічні чисті матеріали. Тому фотошпалери нетоксичні, їх можна сміливо наклеювати в дитячій кімнаті.
  •              Підвищена стійкість до негативних зовнішніх впливів. Навіть якщо вікна Вашої кімнати виходять на сонячну сторону, яскраві принти НЕ вигорить під дією ультрафіолету. Вони зберігають насиченість тонів довгий час, і будуть радувати око до тих пір, поки Вам не прийде в голову оновити інтер'єр.
  •              Стійкість до вологи. Якщо Ви затіяли вологе прибирання, і хочете протерти стіни мокрою губкою - сміливо робіть це! Фотополотна залишиться цілим і неушкодженим.

Хочете купити 3Д шпалери 

З унікальним дизайном, який більше ніде не зустрічається? Наш інтернет-магазин надає Вам таку можливість. Ви можете вільно вибрати будь-яке зображення з великого фотобанку, а потім замовити його фотоперенос на попередньо обрану основу. Залежно від типу, щільності і фактури полотна один і той же малюнок може виглядати по-різному!

Як купити фотошпалери 3Д в Вінниці

Якщо ви вирішили замовити фотошпалери в дитячу або вітальню з нашого каталогу, пропонуємо вибрати один із зразків зображення і заповнити заявку. Для простоти пошуку ми розділили всі теми за рубриками, щоб замовник зміг швидше зорієнтуватися у величезному асортименті.

Фотошпалери Вінниця, Новою поштою

Відділення 1

вул. Якова Шепеля, 1

До 1100 кг

Відділення 2

вул. Липовецька, 6а (ТЦ «Віват»)

До 30 кг

Відділення 3

вул. Соборна, 89

До 30 кг

Відділення 4

вул. Юрія Клена (ран. Фурманова), 28

До 1100 кг

Відділення 5

вул. Келецька, 83

До 30 кг

Відділення 6

вул. Зодчих,16

До 30 кг

Відділення 7

вул. Келецька, 51а, прим. 144

До 30 кг

Відділення 8

вул. Пушкіна, 10

До 30 кг

Відділення 9

просп. Коцюбинського, 32

До 30 кг

Відділення 10

Хмельницьке шосе, 82

До 30 кг