Договір Оферти

ВСТУП

Вітаємо на e-oboi.com!

Ознайомтеся, будь ласка, з цим Договором оферти (далі - "Угода") перед використанням веб-сайту e-oboi.com (далі - "Послуга"), названий e-oboi (далі - "нас", "ми" або "наш "). Доступ до сайту і користування Послугою здійснюється за умови прийняття та дотримання цієї Угоди. Ця Угода поширюється на всіх відвідувачів і користувачів послуги. При використанні Послуги, Ви погоджуєтеся з цією Угодою. Якщо ви не згодні з будь-якої частиною угоди, ви не можете отримати доступ до послуги.

Сайт - https://e-oboi.com

Покупець або Клієнт - особа, яка оформила замовлення будь-яким з перерахованих способів: через сайт, месенджери (viber, telegram), телефонним дзвінком менеджера, за допомогою електронної пошти sale@e-oboi.com

Товар - фотошпалери і картини, виготовлені за індивідуальними розмірами Покупця.

Продавець - сайт e-oboi.com, далі e-oboi.com

Політика конфіденційності

Ми не будемо використовувати або ділитися отриманою інформацією з будь-ким, крім сторін, зазначених у цій політиці конфіденційності. Ми використовуємо вашу особисту інформацію для забезпечення і підвищення якості обслуговування. Використовуючи Послугу, ви погоджуєтеся на збір і використання інформації відповідно до цієї політики. Якщо інше не визначено в цій політиці конфіденційності. Умови, які використовуються в цій політиці конфіденційності, мають ті ж значення, що і в нашому Ліцензійній Угоді, доступною за адресою e-oboi.com. Під час використання нашого сервісу, ми можемо попросити Вас надати нам певну особисту інформацію, яка може бути використана для контакту або ідентифікації. Персональні дані можуть включати в себе, але не обмежуються, Ваше ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти, поштова адреса та інша інформація (далі - "Особиста інформація"). Адреса електронної пошти, яку користувачі подають для обробки замовлень, буде використовуватися тільки для відправки їм інформації та оновлень, що мають відношення до їх замовлень. Вони також можуть бути використані для відповіді на їх запити, і / або інші запити або питання. Якщо користувач вирішить підписатися на нашу розсилку, він буде отримувати електронні листи, які можуть включати в себе новини компанії, оновлення, інформацію, пов'язану з продуктом або послугою, і т.д. На випадок, якщо в будь-який момент користувач захоче відмовитися від отримання розсилки, в нижній частині кожного листа розсилки ми включаємо докладну інструкцію про те, як відмовитися від отримання листів. Крім того, користувач може зв'язатися з нами через наш сайт.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДАНИХ

Ми не продаємо, чи не обмінюємо і не передаємо персональні ідентифікаційні дані користувачів третім особам. Ми можемо ділитися загальними агрегованими демографічними даними, не пов'язаними з будь-якої особистої ідентифікаційної інформацією щодо відвідувачів і користувачів з нашими діловими партнерами, довіреними особами та рекламодавцями для цілей, описаних нижче. Ми можемо використовувати послуги сторонніх компаній для надання нам послуг або виконання адміністраційніх дій від нашого імені, таких як розсилка інформаційних листів або опитувань. Ми можемо ділитися інформацією з даними третіми особами для зазначених цілей, за умови, що ми отримали на це дозвіл.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ

Ви погоджуєтеся на те, щоб забезпечити актуальну, повну і точну інформацію про обліковий запис і замовлення, зроблені вами на цьому сайті. Ви погоджуєтеся на те, щоб оновлювати всю надану інформацію, включаючи адресу електронної пошти та номери кредитних карт і терміни придатності, так, щоб ми могли завершити послугу і зв'язатися з Вами у разі потреби.

УМОВИ СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення, здійснений Покупцем на сайті e-oboi.com підтверджується в телефонному режимі дзвінком від менеджера e-oboi.com. Покупець має право відмовитися від замовлення в момент дзвінка від менеджера. Якщо замовлення ще не було підтверджене менеджерем під час дзвінка, Покупець може скасувати створене на сайті замовлення, написавши на електронну пошту sale@e-oboi.com. Після підтвердження замовлення менеджеру під час телефонного дзвінка ми не можемо скасувати замовлення.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ неналежної якості

Ми готові замінити ваше замовлення або повернути сплачені за нього гроші, якщо він прибув з матеріально-виробничим дефектом. Терміни заміни і повернення коштів узгоджуються індивідуально по кожному замовленню.

Під товаром неналежної якості мається на увазі фотодрук з очевидним недоліком у вигляді отворів, потертостей зображення, видимих з відстані більше одного метра фізичних дефектів і зображення, яке не збігається із зображенням, яке зазначено покупцем в замовленні. Незначні відмінності відтінків кольору не вважаються браком.

Покупець несе повну відповідальність за вказівку достовірних і точних даних для виготовлення товару за індивідуальними розмірами, і за вибір кольору і малюнка.

Важливі деталі, які не належать до браку товару, а є особливістю продукції:

Колір готових фотошпалер і картин може відрізнятися від зображення на екрані монітора. Це залежить від індивідуальних технічних налаштувань монітора.

Якщо Вам необхідно отримати певний колір або відтінок готової продукції - Ви зможете замовити пробний друк (кольоропроби), що дозволить отримати максимально точні кольори і відтінки.

З огляду на фізичні властивості різних матеріалів, підсумкові розміри готової продукції можуть мати деяку похибку від затверджених в специфікації, але не більше 1 см в меншу сторону.

Всі використовувані нами зображення проходять ретельну перевірку перед виготовленням, вони є професійними і високоякісними. Кожне зображення може мати певну стилізацію і дизайнерську обробку, яка може бути видна тільки при близькому розгляді.

Процес створення будь-якої фотографії передбачає настроювання фокуса камери на пріоритетних або ближніх об'єктах, внаслідок чого інші об'єкти можуть бути не в фокусі, розмиті або в русі. За рахунок цих ефектів досягається обсяг і реалістичність сюжету.

Графічні композиції створюються автором в певній стилістиці, з додаванням різних елементів: тріщин, мазків, вкраплень, розмиття елементів, накладення деталей і т.п.

При оформленні замовлення Ви завжди можете запитати певні наближені деталі вибраного зображення.

ДОСТАВКА.

Доставка товару здійснюється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення. Вартість і терміни доставки кожного замовлення розраховується індивідуально, в залежності від ваги і об'єму товару, регіону та способу доставки.

ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ ЗА ПОШКОДЖЕНИЙ при транспортуванні ТОВАР.

При отриманні замовлення Покупець зобов'язаний перевірити одержуваний вантаж. При виявленні пошкодження упаковки Покупець повинен відкрити вантаж і в присутності працівників служби доставки упевнитися, що пошкодження видно не тільки на коробці / пакеті, а й на товарі. Бажано сфотографувати пошкодження. Виявлене ушкодження потрібно оформити разом з представником служби в Акті, де буде вказано, що всі пошкодження, а також те, що на посилці була маркування «Не кидати! Крихкий вантаж »(для доставки на склад). На підставі Акта, Покупець повинен оформити Претензію до служби доставки, з проханням відшкодувати збитки за замовлення на суму оціночної вартості. Вантаж при цьому потрібно буде залишити в службі доставки. До Претензії потрібно докласти рахунок-фактуру (який виставляє сайт e-oboi.com). Якщо не буде виконано хоча б один пункт цього списку, то служба доставки має підстави не відшкодовувати збиток. Відповідно, весь передрук пошкодженого замовлення буде відбуватися за рахунок Покупця.

в разі відсутності претензій до доставленому товару, покупець підтверджує отримання підписом в документах доставки. Підпис про отримання товару свідчить про те, що претензій до отриманого товару Покупець не має.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ І ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

згідно з Постановою КМУ №172 від 19/03/1994 товар належної якості, розкроєні за розмірами, визначеними покупцем, обміну та поверненню не підлягає.

ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ РЕСУРСИ

Наш сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти або послуги, які не належать або контролюються e-oboi.com. e-oboi.com не контролює і не несе ніякої відповідальності за зміст, політику конфіденційності або діяльність будь-яких сторонніх веб-сайтів або послуг. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що e-oboi.com не несе відповідальності або зобов'язань, прямо або побічно, за будь-яку шкоду або втрати, викликані або імовірно спричинені у зв'язку з використанням або довірою до будь-якого продукту або послуги, доступні на або через такі веб-сайти або послуги. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з умовами та політикою конфіденційності сторонніх веб-сайтів, які ви відвідуєте.

ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

Ми не несемо відповідальності за збої в роботі нашої служби, що виникли через непереборні обставини, в тому числі: вандалізм, крадіжки, перерви в роботі телефонних послуг, інтернет-збої, людські помилки, екстремальні або суворі погодні умови, або будь-які інші причини які, як правило називають, "Форс мажор".

ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

Клієнт погоджується на те, щоб відшкодувати всі задані Компанії збитки, які були викликані неправомірними діями Клієнта. Відшкодування Компанії буде розраховано і представлено уповноваженим представником Компанії.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Продавець не несе відповідальності за будь-якої відмови виконати зобов'язання за угодою, що виникла в результаті події, що не залежать від сторони продавця, включаючи, але не обмежуючись такими, як затримки в доставці з об'єктивних причин або національних свят чи недостовірної інформації, що викликала неможливість виконання зобов'язання і надання послуг продавцем.

Продавець не буде нести відповідальність перед Клієнтом за будь-яку з наступних ситуацій: втрата прибутку, втрата доходу, втрата заощаджень, втрата можливості, втрата бізнесу і втрати ділової репутації (в кожному разі прямого або непрямого) або за будь-які непрямі втрати, збитки, витрати та інші вимоги (будь то через недбалість компанії, її службовців, субпідрядників або інших), що виникають з (або) в зв'язку з Послугами або Угодою.

регуляційних ПРАВО

Ця угода буде регулюватися і трактуватися відповідно до законів України, незалежно від конфлікту юридичних положень. Наша нездатність забезпечити дотримання будь-якого права або пункту в Договорі не розглядатиметься як відмова від цих прав. Якщо будь-який пункт в угоді буде визнаний судом недійсним або незаконним, інші пункти в угоді будуть залишатися в силі. Ця Угода є домовленістю між нами щодо наших Послуг, і замінює собою всі попередні угоди, які ми могли мати щодо надання Послуг.

ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Продавець має право на свій розсуд оновлювати дану політику конфіденційності в будь-який час. Перегляньте оновлену дату в нижній частині цієї сторінки. Ми рекомендуємо постійно перевіряти цю сторінку на предмет будь-яких змін, щоб залишатися поінформованим про те, як ми допомагаємо захистити особисту інформацію, яку збираємо. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що час від часу переглядати цю політику конфіденційності та знайомитися зі змінами, є вашою відповідальністю.

Адреса:

e-oboi.com

м.Львів, Богдана Хмельницького 212

79019, Львів, Україна